Media Convertoare

  • Afisarea produselor  

Filtreaza

  • Disponibilitate

  • Pret (lei)

  • Producator

TP-Link MC220L, media convertor, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (R...

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 10/100/1000 Mb/sStandard...

157,38 lei
Adauga in cos
Tp-Link MC110CS, media convertor, 2 porturi (1x10/100 Mbps (RJ-45, 1x100Mbps SC)

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x10/100 Mbps (RJ-45, 1x100Mbps SC), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, montabil in sasiuTip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 10/100 Mb/sStanda...

194,33 lei
Adauga in cos
TP-Link MC100CM, media convertor, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)),  10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiuTip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 10/100 Mb/sS...

194,33 lei
Adauga in cos
Tp-Link MC200CM, media convertor, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 p...

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiuTip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 1...

216,52 lei
Adauga in cos
Tp-Link MC112CS, media convertor, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)),  BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type B (se foloseste in pereche cu MC111CS), single fiber, montabil in sasiuTip C...

223,07 lei
Adauga in cos
Tp-Link MC111CS, media convertor, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps (RJ-45)

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type A (se foloseste in pereche cu MC112CS), single fiber, montabil in sasiuTip Conexiune...

223,07 lei
Adauga in cos
Tp-Link MC210CS, media convertor, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (...

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiRata de Transfer: 10/100/1...

299,70 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100BaseFX (SC) Multimode

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: FastEthernet 100BaseFX - SCProtocol retea si tip conector 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Tip cablare: Cablu fibra optica multimodal 62.5/125 (OM1), ...

492,50 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100BaseFX (SC) Multimode, dupa teste

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: FastEthernet 100BaseFX - SCProtocol retea si tip conector 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Tip cablare: Cablu fibra optica multimodal 62.5/125 (OM1), ...

492,50 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseSX (SC) Multimode

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Protocol retea si tip conector 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SCTip cablare: Cablu fibra optica multimodal 50/125 (O...

958,98 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseSX (SC) Multimode Produs dupa teste

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Protocol retea si tip conector 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SCTip cablare: Cablu fibra optica multimodal 50/125 (O...

958,98 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100BaseFX (SC) Singlemode

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: FastEthernet 100BaseFX - SCProtocol retea si tip conector 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Tip cablare: Cablu fibra optica unimodal 6/125, Cablu UTP n...

1.054,18 lei
Adauga in cos
Tp-Link TL-MC1400, Sasiu Media Converter, 14 sloturi, fara management, Rackmount...

Sasiu Media Converter TP-Link, 14 sloturi, fara management, Rackmount 19" / 2U, suport sursa de alimentare redundanta, o sursa AC preinstalata Tip Conexiune: WiredTip Dispozitiv: AccesoriiAlimentare: Input: 100-240V~50/60Hz 3....

1.259,02 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseLX (SC) Singlemode

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Protocol retea si tip conector 2: GigabitEthernet 1000BaseLX - SCTip cablare: Cablu fibra optica unimodal 6/125, Cabl...

2.006,15 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseLX (SC) Singlemode

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Protocol retea si tip conector 2: GigabitEthernet 1000BaseLX - SCTip cablare: Cablu fibra optica unimodal 6/125, Cabl...

2.006,15 lei
Adauga in cos
D-Link Convertor Media 10Gb CX4 la 10Gb SFP+

Producator: D-LinkClasa produs: Convertor mediaProtocol retea si tip conector 1: 10 GigabitEthernet 10GBaseCX4Protocol retea si tip conector 2: 10 GigabitEthernet SFP+Inaltime: 25 mmLatime: 120 mmLungime: 88 mmGreutate neta: 0.29 ...

2.053,74 lei
Adauga in cos